Actueel weer Tollembeek
Laatste update: 2026-05-22 om 17:00 uur
| Temperatuur | 28.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.8 km/u uit OZO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1026.4 hPa |
| Barometer trend | Langzaam dalend |
| Maximale windsnelheid | 19.3 km/u om 13:14 u |
| Minimum temp. | 9.4 °C om 05:52 u |
| Maximum temp. | 28.9 °C om 16:17 u |
| Windchill | 28.2 °C |
| Hitte index | 28.7 °C |
| Dauwpunt | 17.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 51.0 % |
| Zonnestraling | 577.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 865.0 W/m2 om 13:19 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:47 u |
| Zon onder | 21:36 u |